Vážené dámy, přijde nás navštívit do dámského kadeřnictví v Otrokovicích
poster brelil ok.jpg
logo.gif
index_00!.png
VES266648_41ONA30a.jpg
VES26664a_41ONA31a.jpg
1105-vlasy-2.jpg
vlasy-kudrnate.jpg
vlasy.jpg
Barvení
Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy Vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů.

Jaká barva vlasů vám bude slušet?

Správně vybraná barva vlasů by měla podtrhnout vaší osobnost, respektovat odstín pokožky a podtrhnout barvu vašich očí.

Pokud jste světlý typ, se světlýma očima a vaše přirozená barva vlasů je také světlá, nebo přímo blond, volte různé odstíny blonďaté. Bude vám slušet také popelavá. Pro větší efekt si můžete dopřát melír v tmavších tónech, nebo v odstínech měděné, která vytvoří zajímavý kontrast mezi vaší přirozenou barvou vlasů. Mějte se však na pozoru před příliš intenzivními zlatými tóny, které na vás budou působit lacine.

Jste brunetka s tmavýma očima a vaše přirozená barva vlasů je oříšková, hnědá nebo četná? Vybírejte mezi odstíny hnědé a černé, slušet vám bude mahagonová, kaštanová, či čokoládová, které zvýrazní váš přirozený vzhled. Jestliže toužíte po radikální změně, můžete si dovolit i platinovou blond, ale v tomto případě jste omezená na velmi krátký sestřih, u delších vlasů si na tuto barvu nechte raději zajít chuť. Vyvarujte se měděných a oranžových tónů, které na vás budou vypadat příliš uměle.

Pokud máte světle růžovou pleť, hnědé oči a přirozeně oříškové nebo kaštanové vlasy, budou vám slušet barvy v tónech teplé hnědé či měděné, které podtrhnou vaše růžové tváře. Pro větší efekt můžete sáhnout po zlatavém nebo měděném melíru. Vyhýbejte se barvám, které jsou znatelně světlejší než váš přirozený odstín, jako je platinová blond. Ta na vás bude vypadat lacině.

Jestliže jste přírodní zrzka se světlýma očima, sáhněte po tónech blonďaté a nejrůznějších odstínech zrzavé. Dramatičtějšího výsledku dosáhnete červenou barvou. V žádném případě nezkoušejte černou. Váš obličej v ní bude vypadat příliš bledě a získá zbytečně tvrdé rysy.
poster brelil ok.jpg
2
vlasy2.jpg
a079563577_68050271_o2.jpg
1304579824.jpg
9b0c531c0c_78246123_o2.jpg
nechte-se-hyckat-profesionaly-a-mejte-krasne-a-zdrave-vlasy-jen-za-350-kc.jpg
vlasy-starost1_2.jpg
th_1313572521.jpg
__main_normal.jpg
Vážené zákaznice, děkuji za návštěvu našich stránek, pokud se rozhodnete navštívit naše kadeřnictví v Otrokovicích nebo i zkrášlit své ruce budeme se na Vás těšit a doufáme, že budete spokojeni a stanete se našimi stálými zákazníky.

S přáním hezkého dne Škodíková Lucie
logo.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one