Vážené dámy, přijde nás navštívit do dámského kadeřnictví v Otrokovicích
poster brelil ok.jpg
logo.gif
index_00!.png
VES266648_41ONA30a.jpg
VES26664a_41ONA31a.jpg
1105-vlasy-2.jpg
vlasy-kudrnate.jpg
vlasy.jpg

Kašmírový keratin

Hebkost kašmíru na Vašich vlasech
Řada C Sensation je určená pro dočasné, přirozené uhlazení a regeneraci, krepatých, vlnitých a kudrnatých vlasů. Proces je 100% přírodní, bezpečný a bez žádných negativních vedlejších účinků, přitom velmi rychlý u účinní s délkou 3-4 týdny v závislosti na intenzitě mytí. Řada je v hodná i pro časté používání po barvení. Mytím se přípravky dokonale vymyjí, vlasy ,,nezalepují´´, nezatěžují a nemastí.
Výsledek:
Vlasy jsou regenerované, zářivé, lesklé, uhlazené, viditelně zesílené. Není narušena jejich struktura. Podstoupením procedury c sensation Vám bude ulehčena práce doma s vlasy, jednodušší úprava, žehlení.C sensation není určena jen zákaznicím ,které mají potřebu se žehlit, ale pro každou, která chce jen zregenerovat vlasy.


•Postup použití pro uhlazující, vyrovnávající proces:

1.C Sensation Shampoo- Umyjeme vlasy šampónem a necháme působit 3-4min.
2.C Sensation Liss Gelee- Přípravek se nanáší po tenkých pramínkách, každý pramen je následně přesušen přes kartáč.
3.Žehlení- Po důkladném sušení je naprosto nezbytné vlas přežehlit žehličkou .Žehlí se velmi tenké prameny.Žehlička zafixuje kreatin do vlasů. Po vyhlazení jsou vlasy vyhlazené, kašmírově hebké a zářivé.

•Postup pro následnou domácí údržbu po uhlazení, regeneraci kudrnatých vlasů bez rovnání, posílení slabých vlasů a zvětšení jejich objemu:

1.C Sensation Shampoo(250 ml – 294Kč) –doma nebo v salónu myjte vlasy šampónem C Sensation

Jemné vlasy:
Sensation Fine Conditioner(150ml – 294 Kč) –kondicionér pro jemné vlasy, po umytí šampónem naneste 2 –3 stříknutí, neoplachujte a pokračujte ve finální úpravě

Středně silné vlasy:
C Sensation Milk(250 ml – 310 Kč) –mléko pro středně silné vlasy,naneste po umytí šampónem, nechte min. 5 minut působit a potom důkladně opláchněte teplou vodou. Vysušte ručníkem a pokračujte ve finální úpravě.

Silné, nepoddajné vlasy: C Sensation Milk + C Sensation Fine Conditioner –mléko a kondicionér pro silné, „neposlušné“ vlasy, mléko naneste po umytí šampónem,nechte min. 5 minut působit a potom důkladně opláchněte teplou vodou. Vysušte ručníkem, naneste 2 –3 stříknutí kondicionéru, neoplachujte a pokračujte ve finální úpravě.

Zakoupení přípravků pro domácí použití není nutné,ale podpoříte a prodloužíte dlouhotrvající efekt hebkých a vyhlazených vlasů!
013_c_sensation_0.png
mainHair01.gif
c sensation shampoo.png
c sensation liss gelee.png
c sensation conditioner.png
c sensation milk.png
brelil-banner-csens.jpg
keratinHair.jpg
vlasy2.jpg
a079563577_68050271_o2.jpg
1304579824.jpg
9b0c531c0c_78246123_o2.jpg
nechte-se-hyckat-profesionaly-a-mejte-krasne-a-zdrave-vlasy-jen-za-350-kc.jpg
vlasy-starost1_2.jpg
th_1313572521.jpg
__main_normal.jpg
Vážené zákaznice, děkuji za návštěvu našich stránek, pokud se rozhodnete navštívit naše kadeřnictví v Otrokovicích nebo i zkrášlit své ruce budeme se na Vás těšit a doufáme, že budete spokojeni a stanete se našimi stálými zákazníky.

S přáním hezkého dne Škodíková Lucie
logo.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one